Odwodnienie igłofiltrami

Wykonujemy odwodnienie igłofiltrami. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów na obniżenie poziomu wód gruntowych w trakcie realizacji projektów budowlanych, inżynieryjnych czy modernizacyjnych. Zapewniamy kompleksową realizację usługi. Zajmujemy się opracowaniem projektu i wszystkich etapów prac, dostarczeniem i odbiorem sprzętu, a także pełnieniem nadzoru nad jakością wykonywania poszczególnych zadań na miejscu realizacji. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne i profesjonalną pomoc na każdym etapie projektu.

Przy jakich projektach stosuje się odwodnienia wykopów igłofiltrami?

Ze względu na liczne zalety oraz stosunkowo niski koszt inwestycji odwodnienia wykopów igłofiltrami stosuje się przy wielu projektach, w których istnieje konieczność wykonania prac ziemnych różnego typu. Igłofiltry wykorzystywane są zarówno przy okresowych odwodnieniach podczas prac konstrukcyjnych wymagających ingerencji w grunty znajdujące się poniżej naturalnego poziomu wód gruntowych, jak i przy ogólnym obniżaniu poziomu wód gruntowych na potrzeby prac budowlanych. Metoda odwadniania za pomocą instalacji igłofiltrowych sprawdza się także podczas prac geotechnicznych, np. przy badaniu zmienności gruntu lub konieczności jego stabilizacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odwodnienia igłofiltrami. Wieloletnie doświadczenie, setki zrealizowanych projektów, dostęp do nowoczesnych systemów odwadniających oraz profesjonalna kadra pracownicza to pewność najwyższej jakości świadczonych usług. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego/mailowego. Pozostajemy do dyspozycji.