Odwadnianie wykopów

Zajmujemy się odwadnianiem wykopów w celu tymczasowego obniżenia poziomu wód gruntowych na potrzeby prac ziemnych, budowlanych, inżynieryjnych czy modernizacyjnych. Oferujemy przygotowanie projektu oraz jego kompleksową realizację, wraz z dostarczeniem sprzętu, montażem i demontażem na miejscu wykonywania prac. Sprawujemy nadzór nad przebiegiem projektu, monitorujemy aktualny poziom wód gruntowych. Stosujemy nowoczesne systemy pompowania wody z wykopu. Służymy pełnym wsparciem w trakcie współpracy.

Jakie wykopy odwadniamy?

Wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół specjalistów oraz dostęp do zaawansowanych technologicznie systemów odwadniających pozwala nam realizować rozmaite projekty.

Współpracujemy z firmami z branży przemysłowej podczas odwadniania wykopów liniowych (sieci podziemnych, tuneli, dróg), co jest niezbędne dla położenia instalacji sanitarnych, gazowych czy elektrycznych. Wykonujemy odwodnienia placu budowy wokół obiektów kubaturowych z częścią podziemną. Oferujemy także zabezpieczenia wykopów ze wszystkich stron.

Metody osuszania wykopów stosowane przez naszą firmę

W zależności od rodzaju gruntu oraz charakteru zlecenia usługę osuszania wykopów realizujemy przy użyciu różnych metod. Wykonujemy odwadnianie z wykorzystaniem instalacji igłofiltrowych, studni depresyjnych, systemu drenażu pionowego lub poziomego. Najpopularniejszym rozwiązaniem sprawdzającym się w większości projektów jest odwadnianie za pomocą igłofiltrów. To skuteczny sposób na odprowadzenie wód gruntowych zalegających wokół wykopów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osuszania wykopów. W przypadku dodatkowych pytań albo wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania za pośrednictwem poczty internetowej. Pozostajemy do dyspozycji.