+48 720 80 80 20

ROZWIĄZANIA

W swych rozwiązaniach UPRENT jest wiarygodnym partnerem we wszelakich projektach dotyczących pompowania . Doświadczenie, wiedza oraz szeroka gama wysokiej jakości sprzętu pozwala nam skutecznie i z sukcesem realizować projekty pompowania. Dzięki ocenie specyfiki projektu dobieramy najlepsze rozwiązania dotyczące pompowania, zapewniamy transport na budowę, montaż systemów pompowych oraz opiekę techniczną na cały czas trwania projektu.

SYSTEMY ODWADNIANIA

SYSTEMY ODWADNIANIA

UPRENT oferuje rozwiązania odwadniające, które dotyczą nie tylko wypożyczenia sprzętu, ale także możliwość kompleksowej realizacji projektu.

BYPASS KANALIZACJI SANITARNEJ W RYDZE

BYPASS ŚCIEKÓW

UPRENT oferuje różne rozwiązania tymczasowych instalacji pompowych. Inaczej niż przy budowie nowych linii kanalizacyjnych, w trakcie przebudowy utworzenie tymczasowego bypassu remontowanego odcinka jest punktem kluczowym.

CZYSZCZENIE ZBIORNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH

CZYSZCZENIE ZBIORNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH

Nasi specjaliści oferują pełną obsługę projektu, poprzez wybranie najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla czyszczenia zbiorników przemysłowych.

POMPOWANIE PŁYNÓW SPECJALNYCH

POMPOWANIE PŁYNÓW SPECJALNYCH

Firma UPRENT oferuje różne rozwiązania pompujące - od pompowania czystej wody do gęstych i lepkich cieczy, co jest możliwe dzięki zastosowaniu wysokowydajnych pomp najwyższej jakości od najlepszych producentów na rynku.

POMPY DO ZADAŃ SPECJANYCH

POMPY DO ZADAŃ SPECJANYCH

Eksperci UPRENT oferują szybkie i skuteczne rozwiązania pompowania w nietypowych sytuacjach, gdy istnieje...

WYDOBYWANIE KOPALIN

WYDOBYWANIE KOPALIN

Pogłębiarki UPRENT są wykorzystywane w górnictwie oraz do podwodnego...

TYMCZASOWE ROZWIĄZANIA ENERGETYCZNE

TYMCZASOWE ROZWIĄZANIA ENERGETYCZNE

UPRENT oferuje wynajem generatorów prądotwórczych, sprzedaż kompleksowej realizacji...

SZALUNKI DO WYKOPÓW

SZALUNKI DO WYKOPÓW

Firma UPRENT oferuje rozwiązania dla różnych projektów zabezpieczenia wykopu, wybierając najbardziej odpowiedni system szalunków do wykopów dla każdego projektu.

OCZYSZCZANIE WODY GRUNTOWEJ

OCZYSZCZANIE WODY GRUNTOWEJ

Oczyszczanie wody gruntowej jest zazwyczaj przeprowadzane przez rozpylanie wody w otwartych zbiornikach lub przez zrzucenie do kanalizacji.

PRÓBY CIŚNIENIOWE

PRÓBY CIŚNIENIOWE

Próby ciśnieniowe są przeprowadzane w przypadku złożonych konstrukcji inżynierskich, zwłaszcza dla rurociągów wysokociśnieniowych i zbiorników przed ich uruchomieniem tak aby zapewnić trwałość konstrukcji i możliwość pracy w warunkach wysokiego ciśnienia przez długi okres czasu.