Montaż pomp

Jesteśmy -wiodącą wypożyczalnią pomp w Polsce, na rynku bałtyckim (Litwa, Łotwa, Estonia) oraz w innych krajach europejskich. Dlatego w naszej ofercie znajduje się także montaż pomp we wskazanym przez klienta miejscu. Zajmujemy się profesjonalną instalacją urządzeń z naszej oferty na różnego rodzaju inwestycjach. Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewni, że montaż zostanie przeprowadzony w sposób profesjonalny, terminowy i zgodny z zasadami BHP. Jesteśmy wiarygodnym partnerem podczas wszelki prac związanych z projektami różnego rodzaju pomp. Nasze doświadczenie, umiejętności, wiedza i sprzęt najwyższej jakości pozwalają nam realizować zlecenia nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dzięki temu pracujemy skutecznie, a wszystkie projekty wypompowywania zakończone są sukcesem. Proponujemy optymalne rozwiązania, najlepsze do danej inwestycji czy nagłego wydarzenia. Nie tylko instalujemy systemy pomp, ale także zapewniamy opiekę techniczną i w razie potrzeby demontujemy cały sprzęt. Oferujemy nie tylko montaż, ale również wynajem pomp, i obsługę urządzeń na miejscu inwestycji.

Jak działamy w przypadku montażu pomp?

Montaż odwodnienia i pomp to nasza specjalność, a zakres działań obejmuje wszystkie czynności związane z tym procesem. Nie tylko dobierzemy i dostarczymy odpowiedni sprzęt, ale oferujemy także całodobowy monitoring zdalny lub stacjonarny, przeszkolenie pracowników, konsultacje techniczne, wsparcie merytoryczne i serwisowanie sprzętu. Dojeżdżamy na wszelkie place budów, porty, miejsca wydobycia surowców, tereny miejskie wraz za zabudową jedno lub wielorodzinną czy też zakłady produkcyjne. Zapewniamy montaż pomp również w warunkach ekstremalnych i nagłych, na przykład podczas wypompowywania wody z piwnic po powodzi czy zbieraniu niebezpiecznych płynów.

Gdzie montowaliśmy pompy do odprowadzania wody?

Nasze portfolio jest bardzo szerokie i mamy za sobą wiele projektów. Rocznie wykonujemy ponad 500 montaży. Cieszymy się uznaniem wśród klientów, a wiele kolejnych zleceń dostajemy z polecenia. Dzięki temu jesteśmy pewni, że zlecenia realizowane są na najwyższym poziomie, a nasi pracownicy i współpracujące podmioty wykonują swoją pracę w sposób zgodny ze sztuką oraz zasadami BHP. Oferujemy Państwu szeroki zakres prac związanych z instalacją pomp do wypompowywania wody. Mamy za sobą takie realizacje jak:

Zajmujemy się montażem odwodnienia oraz instalacją pomp w wielu miejscach. Chętnie przedstawimy Państwu naszą pełną ofertę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!